ماکرویو هوشمند سامسونگ 32 لیتری مدل SAMI 6 B

نماهای بیشتر

دسترسی: موجود

ماکرویو هوشمند سامسونگ 32 لیتری مدل SAMI 6 B
6,019,000 تومان
سامسونگ
  
توصیف

جزییات

 ماکرووبو سامسونگ 32 لیتری مدل SAMI 6

یخ زدایی و گریل - پخت ترکیبی - کانئکشن Hot Blost - جوجه گردان با محوطه سرامیکی - سرخ کردن با روغن کم

از یخ زده تا تازه در یک چشم به هم زدن:دیفراست کردن ( یخ زدایی) نه تنها زمان بر است بلکه کاری غیرقابل پیش بینی نیز هست. در اکثر موارد غذای شما در یک نقطه آب می اندازد و در قسمتی دیگر مانند سنگ سفت است. اما قابلیت دیفراست سریع سامسونگ به شما اجازه می دهد تا مواد غذایی یخزده را خیلی سریع و بطور یکنواخت دیفراست کنید و آنها را به حالت تازه قبل از یخزدن برگردانید تا غذایی خوشمزه در انتظارتان باشد.
گرما، گرما، گرما را احساس کنید:مایکرویو سه گانه همرفتی سامسونگ مفهوم فرهای سنتی را به سطح بالاتری از عملکرد ارتقا داده است. همرفت سه گانه سامسونگ که از اولین و تنها سیستم گرم کننده سه گانه جهان بهره می برد، راندمان را در سه منبع گرمایشی مجزا افزایش می دهد. گرم کننده سرامیکی قادر است عمیق تر به درون مواد غذایی نفوذ کند، گرم کننده کوارتزی بیرون غذاها را سریعتر می پزد و گرم کننده جداری کل روال کار را تسریع می بخشد – سه مؤلفه که در هماهنگی کامل با هم کار می کنند تا غذاهای دلخواه را یکنواخت تر، سریع تر و با مصرف انرژی کمتر تهیه کنید.
ظاهر همیشه نو:بعد از داشتن یک نفر برای نگهداری و مراقبت از فر، لعاب سرامیکی در مرتبه دوم قرار دارد. این لعاب بسیار با دوام است، درست همانطور که هر وسیله خوب آشپزی باید باشد. بنابراین مهم نیست که خانواده شما چقدر از آن استفاده می کنند، مانند استیل خراش بر نمی دارد و یا مانند پلاستیک ترک نمی خورد. تمیز کردن آن هم بسیار آسان است. برای پاک کردن تمام کثیفی ها و مواد غذایی پاشیده شده فقط به یک دستمال تر نیاز خواهید داشت. علاوه بر این، دیواره ها با ماده ای پیشرفته پوشش داده شده اند که یک عامل آنتی باکتریال و بوگیر است. همه اینها نقاط قوت هستند چون معمولاً همه اعضای خانواده دوست دارند از دستگاه استفاده کنند اما همه آنها همیشه برای تمیز کردن پیشقدم نمی شوند.
غذاهای آسان و سالم با بخار:برای بخارپز حرفه ای سبزیجات یا فیله ماهی تفاوتی نمی کند، در هر صورت غذایی آبدار و خوشمزه تحویل خواهید گرفت. در استیل آن پرتوهای مایکرویو را از پخت مستقیم غذاهای شما باز می دارد و بدین ترتیب، آب موجود در زیر جوشیده و بخار میشود.
سه موج بهتر از یکی است:افتخار ما در سامسونگ این است که تک تک محصولات خود را با فن آوری های نوآورانه ارتقا می دهیم. سیستم توزیع سه گانه ما به دلیل برخورداری از سه نقطه توزیع امواج مایکرویو اطمینان حاصل می کند که هر ماده غذایی از شیر گرفته تا پیتزا در هر بار استفاده خیلی خوب و عالی از دستگاه بیرون می آید. پخت و پز یکنواخت و عالی را با فرهای مایکرویو ما تجربه خواهید کرد.
وقت برشته است:تهیه پوسته (کراست) ترد و خوشمزه در فر کار آسانی نیست. تهیه آن در مایکرویو غیر ممکن است. شاید بهتر است بگوییم غیرممکن بود. کراستی پلیت، مایکرویو شما را به یک فر سنتی پیتزا با گرم کن گریل دار تبدیل می کند. حتی بالا و پایین غذاهای یخزده مانند پیتزا، باگت، کیش و ناگت مرغ را می پزد و برشته می سازد.
جای پیتزافروشی محلی را هم بگیرد.

اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

ظرفیت 37 لیتری
قدرت ماکزیمم 20/40ft 161 / 341
دمای همرفت 40-250 درجه سانتیگراد (8 سطح)
یخ زدایی دارد
جوجه گردان دارد
گریل دارد
سینی گردان دارد
زنگ اتمام برنامه آشپزی دارد
نمایشگر L.E.D
قفل ایمنی خودکار دارد
بخار پز ندارد
ابعاد 552x324x556میلیمتر
ابعاد داخل فر 392x251x375میلیمتر
برچسب انرژی A
دفترچه راهنمای فارسی دارد
ساخت کره جنوبی
سایر ویژگی ها 28 کیلوگرم
پیش گرمایش سریع
Cooking Stages 3 مرحله
900 وات
ظرفیت 32 لیتر
ماکروویو جهت طبخ و گرم کردن
گریل جهت سرخ کردن و کباب کردن
قابلیت پخت ترکیبی غذا
دارای کانوکشن
جوجه گردان
سیستم مایکروفر ساده, کانوکشن, گریل
حداکثر زمان پخت 90 دقیقه
منبع تغذیه 230 ولت / 50 هرتز
نوع باز شدن در دستگیره
بخارشوی دارد
کانوکشن دارد
طرح معمولی
بدنه ساده ( بدون طرح)
نظرات