ساید بای ساید سامسونگ 25 فوت مدل HM 34

نماهای بیشتر

دسترسی: موجود

ساید بای ساید سامسونگ 25 فوت مدل HM 34
21,589,000 تومان
سامسونگ
   

* فیلدهای الزامی

توصیف

جزییات

 ساید بای ساید سامسونگ 25 فوت مدل HM34

یخچال ساید بای ساید HM34 با برخورداری از ظاهری شیک و زیبا و قابلیت هایی کاربرپسند این امکان را برای شما فراهم می سازد که از یک زندگی لوکس و مجلل لذت ببرید. دستگیره های آسان بازشو و توکار که در نوع خود بی نظیر هستند نمای بیرونی یکپارچه ای را به یخچال می بخشند که با سبک طراحی مینیمال آن کاملاً متناسب است. همچنین، چراغ های LED پرنور داخل آن هم یخچال وهم فریزر را به نحوی باشکوه روشن می کنند و یخ ساز داخلی خوش نمای آن فضای بیشتر و استفاده آسان تر را فراهم می سازد. از ظاهری جذاب و حسی خوشایند گرفته تا فناوری خنک کننده و حفظ کننده طعم، یخچال ساید بای ساید HM34 سامسونگ همراه همیشگی شما است.

راز ظاهر شیک، آراسته و کامل HM34 دستگیره آسان و هوشمند آن است. HM34 مجهز به دستگیره ای است که به خوبی و به گونه ای در بدنه یخچال تعبیه شده که عاری از هر گونه برجستگی خطرناک برای کودکان کنجکاو می باشد. این یخچال نه تنها برای کودکان ایمن است بلکه به راحتی و بدون نیاز به نیروی اضافی – فقط با استفاده از انگشت کوچک – می توان درب آن را باز کرد.
محفظه های یخچال و فریزر به نور با شکوه و درخشان LED نیاز دارند که همه چیز را در یخچال و فریز روشن و درخشان کند. همچنین، حرارت ساطع شده از چراغ های LED 10 برابر کمتر از حرارت لامپ های معمولی است؛ در نتیجه، نوسانات گرمایی هیچ تأثیر نامطلوبی روی عمر مفید مواد غذایی نخواهند داشت. آنچه شما از آن لذت خواهید برد فنآوری اقتصادی و کم مصرف LED است که میزان مصرف آن 20 برابر کمتر و عمر آن 2 برابر بیشتر از لامپ های معمولی است، و این یعنی صرفه جویی در هزینه های ماهیانه شما.
با بهره گیری از یخ ساز خوش نمای HM34 که روی درب یخچال نصب شده است، تا 25 لیتر در فضای ارزشمند یخچال صرفه جویی کنید. به لطف این یخ ساز خوش نما که ظرفیت آن 2 لیتر است همیشه مقدار زیادی یخ خواهید داشت. به علاوه، محفظه یخ شفاف آن این امکان را برای شما فراهم می سازد که با یک نگاه از موجودی یخ خود مطلع شوید.
زندگی با وجود این همه قفسه و محفظه در یخچال آسان تر می شود. با استفاده از محفظه های تاشو قوطی و بطری، فضای بیشتری را برای بطری های بلندتر فراهم کنید و با استفاده از کشوی کنترل رطوبت خودکار، سبزیجات و میوه جات خود را تازه و با طراوت نگه دارید. با ایستگاه نوشیدنی های این یخچال، آشپزخانه خود را به یک کافه شیک تبدیل کنید. محفظه های بزرگتر برای فضای نگهداری بیشتر. محفظه لبنیات برای نگهداری فراورده های لبنی عالی است. این محفظه با برخورداری از یک درب شفاف این امکان را برای شما فراهم می سازد که به راحتی از میزان مواد لبنی موجود در محفظه مطلع شوید. حفاظ های گالن می توانند بطری ها و ظروف بزرگ هم اندازه گالن را به خوبی نگه دارند. ردیف بطری، خنکی مناسب نوشیدنی های شما را حفظ کرده و آنها را آماده مصرف نگهداری می کند. قفسه تاشوی این یخچال برای ظروف بزرگ بسیار مناسب است چون از وسط تا می شود و همچنین می توانید از آن بعنوان یک قفسه بزرگ استفاده کنید.
اینک، رهاورد سامسونگ برای شما فناوری خنک کنندگی یخچال هایی است که ارزش آنها پنج برابر قیمتشان است. سیستم خنک کنندگی Twin Cooling System™ هر محفظه را جداگانه خنک می سازد. هوای داخل فریزر خشک و هوای داخل یخچال مرطوب می ماند؛ بنابراین، مواد غذایی کیفیت عالی و اولیه خود را حفظ می کنند. این همان فناوری است که تصور می کردید فقط در یخچال های حرفه ای وجود دارد، اما باید بگوییم که همه یخچال های سامسونگ به آن مجهز هستند – یخچال هایی که سازندگان برای محتویات آن ارزش و اهمیت قائل هستند. تفکر هوشمند، زندگی ساده.
اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

قفل کودک ندارد
ظرفیت یخچال 330 لیتر
ظرفیت فریزر 183 لیتر
صفحه نمایش دیجیتالی
ابعاد 1789x912x712
رده انرژی A
کشوی مواد غذایی دارد
کشوی سبزیجات دارد
محفظه لبنیات دارد
طبقه نگهداری بطری دارد
بار خانگی دارد
ظرف تخم مرغ دارد
یخ ساز دارد
فیلتر تصفیه آب دارد
سیستم روشنایی داخلی LED
زنگ هشدار باز ماندن درب 2 دقیقه
کشور سازنده کره جنوبی
برق ورودی 220 ولت
تولید خارجی
سایر ویژگی ها خنک کنندگی دوقلو
وزن خالص 120 کیلوگرم
بدون برفک
ساید بای ساید 25 فوت
جریان هوای چندگانه
1 عدد چراغ داخلی 40 وات
مبرد R600-a
عایق سیکلوپنتان
حجم خالص کل 513 لیتر
نظرات