همزن کاسه دار 500 وات 4 لیترمولینکس مدل HM615

نماهای بیشتر

دسترسی: موجود

همزن کاسه دار 500 وات 4 لیترمولینکس مدل HM615
1,269,000 تومان
مولینکس-Molinex
 
توصیف

جزییات

 همزن کاسه دار مولینکس مدل HM615

 همزن کاسه دار مولینکس مدل HM615مدل پریپ لاین راحتی مخلوط کردن و هم زدن انواع مواد غذایی را به شما هدیه می کند. این دستگاه با توان 500 وات هم زدن مواد غذایی (مخصوصاً خمیرجهت تهیه کیک های خوشمزه) را در کوتاهترین زمان ممکن به سادگی فراهم می کند.
این دستگاه دارای 5 سرعت مختلفی است که به راحتی می توان با توجه به حجم و نوع مواد سرعت دستگاه را کم و زیاد کرد.علاوه بر این سرعت ها یک دکمه ( Turbo ) در کنار دکمه هاس تنظیم سرعت تعبیه شده که با فشردن آن در هر مرحله از کارباعث افزایش سرعت دستگاه می گردد و این عملکرد کار را سریعتر و بهتر انجام می دهد.
همچنین جهت کاربرد راحت تر 4همزن دارای دو میله همزن و دو میله خمیرزن از جنس فلزی می باشد. این دستگاه مجهز به قفل ایمنی داخلی می باشد که میله ها را به صورت ایمن به بدنه متصل نگه می دارد.در جهت مخلوط کردن و همزدن مواد بکار می رود. همزن کاسه دار مولینکس مدل HM615 دارای  دکمه جدا شونده میله می باشد که با فشردن این دکمه ،میله ها به راحتی جدا شده و می توان آنها را شست و تمیز کرد. به علاوه دسته این دستگاه به راحتی و بطور کامل از بدنه جدا می شود که با چنین قابلیتی می توان به عنوان همزن دستی هم نیز از این دستگاه استفاده کرد.
همچنین پایه این دستگاه طوری طراحی شده که با روشن کردن دستگاه بطورهمزمان با حرکت میله ها کاسه بطور خودکار شروع به چرخش می کند که این عملکرد باعث هم زدن بهترو سریع تر مواد غذایی می شود. درضمن این عملکرد در صورتیکه کاسه به دستگاه متصل باشد امکان پذیر است.
اطلاعات اضافی

اطلاعات اضافی

سیستم همزن کاسه دار
قابلیت یخ خردکن ندارد
قابلیت آسیاب ندارد
نوع همزن کاسه ای
قدرت 500وات
کاسه خرد کن دارد
چند کاره مخلوط و هم زدن انواع موادهای غذایی مخصوصا خمیر مایه
محفظه سیم جمع کن ندارد
تولید خارجی
ساخت چین
سایر ویژگی ها قدرت: 500وات
5سرعته+سرعت پالس لحظه ای (توربو)
پره همزن وخمیر زن فلزی
کاسه و درپوش پلاستیکی
کاردک پلاستیکی
ظرفیت کاسه 4 لیتر
نظرات